S5 Risen Hope - шаблон joomla Mp3
HAKKIMIZDA

logo

Hakkımızda


Biz Kimiz?

Küresel ısınma ve Ekolojik dengenin bozulmasıyla beraber Haşere İlaçlama ve Kontrol Hizmetlerinin ciddi bir şekilde önem kazandığı günümüzde Nopest Böcek ilaçlama olarak müşterilerimize çevreye duyarlı ve sadece hedeflenen organizmalara yönelik, biyosidal ürünler kullanarak kusursuz hizmet verme anlayışıyla profesyonel çözümler sunmaktayız.

Nopest Böcek ilaçlama, Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip ziraat mühendislerinden oluşan bir firmadır. Uzman kadromuz işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde insan sağlığını tehlikeye atmadan, Biyosidal Ürün Yönetmeliği’ne uygun, Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı ve Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı ilaçlar kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermek için dünyada uygulanan en son teknolojiyi takip ederek çalışmalarına devam etmektedir.
 

 

Neden Nopest?


Bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel Haşere İlaçlama ve kontrol hizmeti yaklaşımı ile “sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak, yaşadığınız ortamı sağlıklı ve yaşanabilir bir hale getirmek” vizyonunu hedef almış, kalıcı çözümler sunarak en kısa sürede en az maliyetle değişimi bizimle yaşamanızı sağlamaya odaklanmış bir Haşere ilaçlama ve Kemirgen Kontrol firmasıdır. 

 ADRES:
GAYRETTEPE MAH. NECATİ BEYAZDUT SOK. NO:22 A  BEŞİKTAŞ / İSTANBUL E-POSTA:
INFO@NOPEST.COM.TR TELEFON:

 0212 258 73 78