S5 Risen Hope - шаблон joomla Mp3
HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ

logo

Kokulu böcek ilaçlama

Yoğun böcek problemi olan mekanlarda kokulu ilaçlar ile uygulama yaptığımızda, bulunduğunuz ortamı minimum 4 saat terk etmeniz gerekmektedir. Kullandığımız ilaçlar; ilaçlama yapılan ortamda leke yapmaz, çok detaylı temizlik gerektirmeden elinizin dokunduğu yerler ve özellikle mutfakta açıkta tabak, bardak gibi gıda ile temas eden materyallerin temizlenmesi gerekir.

Devamını oku...

Kokusuz Böcek İlaçlama

Uygulaması sırasında ilaçlanan mekanı terk etmeden, herhangi bir koku ve rahatsızlık hissetmeden haşerelerden kurtulabilirsiniz. Özellikle hastane, yuva, hasta bulunan evler, 24 saat çalışılan iş yerleri gibi mekanlarda kokusuz böcekilaçlama yöntemi güvenle kullanılmaktadır.

    • İlaçlama sonrası herhangi temizliğe gerek yoktur.
    • Günlük hayatınıza hüç bir olumsuz etkisi olmaz.

Devamını oku...

Jel ilaçlama

 Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama uygulama riski olan her yerde uygulanabilir. Jel ilaçlama uygulaması gıda maddelerinin bulunduğu yerlerde yapılır.Özel ilaçlı yemlerin böceklerin yaşam alanına bırakılması ve yoğun böcek popülasyonunda sıvı ilaçlamadan sonra uygulanır. Yavaş ancak kesin sonuç verir. Jel ilaç uygulamasındaki damlacık büyüklüğü ve sıklığı böcek yoğunluğuna göre değişir.

Devamını oku...

 ADRES:
GAYRETTEPE MAH. NECATİ BEYAZDUT SOK. NO:22 A  BEŞİKTAŞ / İSTANBUL E-POSTA:
INFO@NOPEST.COM.TR TELEFON:

 0212 258 73 78