S5 Risen Hope - шаблон joomla Mp3
Hizmetlerimiz

logo

Hizmetlerimiz

 

Gıda ve Yiyecek İçecek Sektörü

Nopest Haşere Kontrol, Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) programını tüm zararlıları göz önünde bulundurarak haşere sorunu başlamadan durdurmaya yardımcı olmak için size en uygun çözümler üretecektir. 
 

Gıda ve Yiyecek İçecek Sektörü

Nopest böcek ilaçlama gıda işletmeleri ve depolama tesisleri için, etkili, kesin çözüme odaklı Entegre Tesis Yönetimine (IPM) uygun Haşere ve kemirgen kontrol programını esas almaktadır.   

 

Sağlık Sektörü

Nopest Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) onayladığı biyosidal ürünler kullanarak kimyasallara maruz kalma riskini en aza indirip hastalar ve personel için en güvenilir haşere kontrolü sağlamaktadır. 


 

Ofis Binaları

Nopest sürdürülebilirlik ihtiyacı olan işletmeler için Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) standartlarına uygun veya ileri düzeyde protokoller kullanarak haşere kontrol programı uygulamaktadır.  
 

Eğitim Sektörü

Nopest, okullarda karşılaşılan benzersiz sorunları uzman yaklaşımı ile pestisitleri azaltarak daha çok çevreye duyarlı çözümler üreterek titiz hizmet kalitesiyle iç mekan hava kalitesini tehlikeye atmadan güvenilir uygulamaları hedef almıştır.
 

Otel ve Konaklama İşletmeleri

Açık sözlü müşteri görüşleri ve anlık çevrimiçi yoruma açık ortamınızda zor kazanılan itibarınıza leke sürülmesi maddi ve manevi kayıplara yol açar. Nopest size çözüm üretmeye devam edecektir

 ADRES:
GAYRETTEPE MAH. NECATİ BEYAZDUT SOK. NO:22 A  BEŞİKTAŞ / İSTANBUL E-POSTA:
INFO@NOPEST.COM.TR TELEFON:

 0212 258 73 78